

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2010 |
| APK | 6 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 22.347 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Suzuki SX4 1.6 Exclusive Automaat | Tr.hk | Stoel verw.
- Kenteken: KL-381-L
- Merk: Suzuki
- Model: SX4
- APK tot: 06-10-2026
- Tellerstand: 158523 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: rood
- Motorinhoud: 1586 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M16A
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1150 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Airbags rondom
- Airco automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Dit betreft een leuke nette hoogzitter met automaat. Hier en daar een plekje maar wel technisch goed. Boekjes en 2 sleutels aanwezig. APK tot 06-10-2026. Prijs met garantie is € 5.845,-
Zaterdag 30 mei 2026 gesloten
Wij verkopen en onderhouden alle merken en types personen en lichte bedrijfsauto's.
Wij willen ons onderscheiden in de markt. Niet door de goedkoopste te zijn maar door onze service en garantie afhandeling.
Wij willen u de service en de zekerheid kunnen bieden en gaan voor tevreden klanten.
Onze werkplaats is geopend van maandag tot vrijdag van 8.00 uur tot 17.00 uur.
De verkoop is geopend van dinsdag tot vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur.
Wilt u buiten kantooruren langskomen bel dan gerust, 0517-383435 of 06-16627788.( Ook Whatsapp )
Graag een afspraak maken voor een bezichtiging, dan kunt u niet verrast worden door een verkochte auto en kunnen we de auto voor u reserveren.
Met vriendelijke groet, Fam. Haitsma
Autobedrijf Haitsma
Edisonstraat 36
8801PN Franeker
0517-383435
info@autobedrijfhaitsma.nl
www.autobedrijfhaitsma.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.586 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 156 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.755 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 - 1.045 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 694 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf Haitsma
Edisonstraat 368801 PM Franeker





















