

Suzuki Swift
1.2 Style Smart Hybrid|Sensoren|Carplay|Cruise Control|
€ 17.450202356.127 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 augustus 2023 |
| APK | 10 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.044 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Suzuki Swift. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Deze Suzuki Swift is voorzien van sensoren aan de achterzijde om een achteropkomend verkeer waarschuwing te geven als de afstand tussen u en een achterligger te klein is. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. Ook is de Suzuki uitgerust met: DAB ontvangst, keyless entry, lederen stuur, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Als bestuurder van deze Suzuki bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Suzuki voor een proefrit reserveren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R15
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 245 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
We zijn bereikbaar op: verkoop@suzukikroon.nl en telefonisch en / of op whatsapp op: 06-21814873 Richard Kroon
Per mail, telefoon of app kunnen wij u alles vertellen over uw gewenste auto.
Wij doen er alles aan om alle informatie juist te plaatsen, maar bij onjuistheden of verkeerde informatie zoals acessoires kunnen hier geen rechten aan worden ontleend.
Bij de aanschaf van de auto dient u de auto zelf te controleren op alle accessoires of het ontbreken hiervan zelfde geldt ook voor eventuele zichtbare schades op de auto.
Onze auto's zijn geprijsd op basis van meeneemprijs, dit is met minimaal 1 maand geldige APK en gebreken garantie. Wij bieden optioneel verschillende afleverpakketten aan waarmee u de auto naar wens kan laten klaar maken.
Extra Garantie van tot 2 of 10 jaar van de leeftijd van de auto worden via een verzekering www.vakgarage.nl/diensten/vakgarant-autoverzekering afgesloten vraag naar de voorwaarden of kijk op de site.
-Basis afleverpakket = € 250,-
-Kroon afleverpakket = € 495,-
-Premium afleverpakket = € 950,-
-Premium + afleverpakket (alleen voor Suzuki)= € 995,-
Zie de foto in de advertentie voor de uitgebreide toelichting over onze verschillende afleverpakketten.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 107 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.850 x 1.740 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.365 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Actieradius | 787 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Energielabel | A |




