

Suzuki Swift
1.6 Sport 125PK | AIRCO | METALLIC | BLUETOOTH | STOELVERWARMING
€ 2.9502008248.988 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2008 |
| APK | 24 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Suzuki Swift 1.6 Sport 125PK | AIRCO | METALLIC | BLUETOOTH | STOELVERWARMING
Suzuki Swift Sport 1.6 125PK | STOELVERWARMING | BLUETOOTH | SPORT
Leuke en sportieve Suzuki Swift Sport voorzien van de betrouwbare 1.6 benzinemotor met 125PK en handgeschakelde versnellingsbak. Licht, vlot en vooral ontzettend leuk om mee te rijden. Ideale hot hatch voor weinig geld.
Auto verkeert netjes en is voorzien van een complete historie.
Highlights
Een betaalbare sportieve hatchback met veel rijplezier en lage gebruikskosten.
💶 € 2.950,-
📍 Quaak Auto’s – Veenendaal
📆 2008 • 248.988 km • Benzine • Handgeschakeld • 125PK
Disclaimer: Deze optielijst is automatisch gegenereerd en kan onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
Pakket: Optie pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Over ons
Bij Quaak Auto's draait alles om eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie. Wij geloven in een no-nonsense aanpak zonder gladde praatjes. Bij ons weet u altijd waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een sportwagen, bij ons vind u de juiste auto!
Wij bieden uitgebreide service bij de verkoop van onze auto's. We bieden opties aan om onze auto's te leveren met onderhoud, APK, Garantie en meer dit zodat u met een gerust hart de weg op kunt. Onze transparante werkwijze zorgt ervoor dat we beide precies weten wat u koopt, zonder verborgen kosten of verrassingen achteraf.
Wees van harte welkom voor een kop koffie in Veenendaal!
Jurgen Quaak - Quaak Auto's
De Smalle Zijde 5 B11
3903 LL Veenendaal
0638727332
Eerlijk, duidelijk, transparant.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.586 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.765 x 1.690 x 15.000 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.005 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 201 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Actieradius | 633 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |
| Energielabel | E |




