

Suzuki Swift
1.2 Select Navi | Climate Control
€ 13.900201947.038 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2019 |
| APK | 7 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.804 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Met zijn dynamische eigenschappen belooft deze Suzuki Swift u een heleboel rijplezier. Hij is ontwikkeld op een geavanceerd onderstel en biedt altijd een veilig weggedrag. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Een weldaad voor u en uw bijrijder: deze Suzuki Swift heeft verwarmbare voorstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Het geluidssyteem in deze Suzuki Swift is regelbaar met behulp van de audiobediening op het stuur. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Deze Suzuki is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Suzuki Swift samen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Bij al onze auto's vanaf € 4.500,- en tot 200.000km kunt u kiezen voor het Bovag afleverpakket voor € 695,- hiervoor krijgt uw auto BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, APK minimaal 1 jaar geldig, gereinigd van buiten en binnen en een halve tank brandstof. Ook kunt u natuurlijk kiezen voor een meeneemprijs of ons standaard pakket. Informeer daarvoor door te bellen 0543-451252. Ook kunt u bij ons uw auto of bestelwagen inruilen. Kijk voor meer foto's op www.autotiggeloven.nl. Wij zijn officieel SsangYong, Isuzu dealer en erkend Honda reparateur.
Alle moeite is genomen om de informatie op onze site zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2017 - 2024
Modelcode: RZ/AZ
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 245 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 98 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Garantie: Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.840 x 1.740 x 1.495 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.365 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 860 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | B |





