

Suzuki Swift
1.3 Shogun AIRCO/EL.PAKKET/LMV
€ 2.4952008212.179 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2008 |
| APK | 16 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.835 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bij het ontwerpen van de Suzuki Swift stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De motor in deze Suzuki maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof.
Natuurlijk is er in deze auto airconditioning aanwezig. U bent in deze Suzuki ook voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
In de Suzuki Swift heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Bij een gevaarlijke situatie is remmen essentieel. De Brake Assist haalt het maximum uit de remcapaciteiten van deze Suzuki Swift.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Modelreeks: feb. 2006 - jan. 2009
Modelcode: MZ/EZ
Referentienummer: 80m?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Algemene staat: gemiddeld
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Auto Scheepers B.V. Rooilijn 9 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0512366780 http://www.autoscheepers.nl verkoop@autoscheepers.nl
Welkom bij Auto Scheepers. Ons bedrijf is gevestigd in Surhuisterveen, een gezellig pittoresk dorp in de provincie Friesland. Naast een gedegen werkplaats hebben we altijd een ruim aanbod van minimaal 100 gebruikte kwaliteitsoccasions. Iedere occasion wordt standaard gereinigd, gepoetst en aangeboden met een geldige, of anders nieuwe APK. Tevens is iedere occasion voorzien van de Nationale Autopas (of anders vermeld). Daarnaast hebben wij verschillende mogelijkheden om uw auto te financieren, verzekeren en bieden wij verschillende zekerheidspakketten aan, vraag hiervoor naar de mogelijkheden. Klanttevredenheid staat bij ons hoog in het vaandel, dit is voor u terug te vinden op diverse autosites of op onze eigen website www.autoscheepers.nl. U bent van harte welkom vrijblijvend een occasion bij Auto Scheepers te bekijken, waarbij inruil van uw eigen auto geen probleem is.
Met Vriendelijke Groet,
Team Auto Scheepers.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 68 kW (93 pk) |
| Max. koppel | 116 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.690 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 201 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,8 s |
| Actieradius | 775 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | C |



