

Suzuki Swift
1.2 Bandit JN.JOY 31/100, Camera, Stoelverwarming, Cruise, uniek
€ 9.4502016128.748 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2016 |
| APK | 24 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.504 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Suzuki Swift 1.2 Bandit JN.JOY 31/100 | 2016 | Unieke gelimiteerde uitvoering | Camera | Stoelverwarming
Zeer unieke Suzuki Swift 1.2 Bandit JN.JOY uit 2016, afkomstig uit een gelimiteerde oplage van slechts 100 stuks, waarbij dit exemplaar nummer 31/100 betreft. Een opvallend uitgevoerde en sportieve Swift met rijke uitrusting en een frisse uitstraling.
De auto is voorzien van onder andere een groot multimediascherm, achteruitrijcamera en diverse comfort- en luxeopties die het rijden extra prettig maken. Dankzij de zuinige en betrouwbare 1.2 motor is dit een ideale auto voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De auto verkeert in nette staat, is volledig onderhouden en wordt geleverd met een nieuwe APK.
Uitvoering en opties o.a.:
Groot multimedia touchscreen, achteruitrijcamera, stoelverwarming, cruise control, bluetooth telefoonvoorbereiding, multimedia streaming, multifunctioneel stuurwiel, airconditioning, elektrische ramen, elektrische buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, LED dagrijverlichting, lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, Isofix, boordcomputer, USB/AUX aansluiting, getint glas, sportieve Bandit styling, speciale JN.JOY limited edition details.
Een zeer nette, complete en zeldzame uitvoering van de Suzuki Swift die je niet vaak tegenkomt.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Onze auto's worden van te voren volledig nagekeken en gepoetst. Ook worden al onze auto's afgeleverd met basis afleverpakket conform fabriek specificaties inclusief een nieuwe APK. Garantiepakketten zijn in overleg. Inruil van uw auto, camper is mogelijk.
Heeft u nog vragen, bel gerust 06-23270354 of mail naar info@koudijsautos.nl. Bezichtigingen alleen op afspraak!
Adres: Gildeweg 6A, 3771NB, Barneveld
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.850 x 1.700 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 935 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 211 - 902 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 840 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | B |





