We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Recentelijk binnen gekregen. Nette Suzuki Swift. Auto heeft onlangs nieuwe 4-seizoensbanden gekregen.
Genoemde prijs is exclusief afleverkosten t.w.v. €295,- Bekijk ook ons andere aanbod van auto's!
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Het karaktervolle uiterlijk van de Suzuki Swift doet niets af aan het feit dat dit een comfortabele en bijzonder praktische auto is. Het is een auto uit 2007 die 166183 heeft gelopen. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer.
En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Met lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Suzuki Swift samen. In een noodsituatie telt elke meter. Het brake assist systeem van deze auto zorgt ervoor dat uw remweg korter wordt.
Aanvullende opties en accessoires
Stuur verstelbaar
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2006 - jan. 2009
Modelcode: MZ/EZ
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 238 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Automobielbedrijf Eilander Veldweg 6E 8181LR HEERDE, NL 0578692705 http://www.auto-eilander.nl info@auto-eilander.nl