
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Splash
1.0 VVT Comfort ✅1e EIGENAAR ✅AIRCO!
€ 5.995201262.547 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2012 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 10.199 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Direct uit voorraad leverbaar deze Suzuki Splash 1.0 VVT Comfort uit 2012
✅Origineel maar 62.000 kilometers!
✅Afkomstig van de 1e eigenaar
✅Keurig verzorgde auto
✅Deze Suzuki staat klaar met nieuwe APK en garantie zodat u deze na een geslaagde proefrit meteen mee kunt nemen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 5-deuren
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Deze motor is voorzien van een distributieketting.
- Origineel Nederlandse auto
Meer informatie
Modelreeks: mei 2011 - dec. 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 535 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie: Deze auto wordt geleverd met garantie (zonder extra afleverkosten)
Fabrikant: Van Hesteren Occasions Sikkelstraat 7 3319LJ DORDRECHT, NL 0651456478 http://www.vanhesterenoccasions.nl vanhesteren@live.nl
Bedrijfsinformatie
Interesse? Bel of WhatsApp direct voor een afspraak of proefrit! Het merendeel van onze voorraad is afleverklaar. U kunt uw nieuwe auto direct meenemen en uw oude voertuig inruilen? Geen probleem. Inruilen van uw auto, caravan of camper is mogelijk (ook sloop en diesel)
LET OP! Wij regeren niet op online inruilvoorstellen of biedingen! Als u wilt inruilen kunnen we uitsluitend taxeren als we de auto gezien en gereden hebben.
✅Financiering & Verzekering Regelen wij direct voor u.
Let op!! We zijn open op de volgende openingstijden:
-Maandag & Dinsdag: Alleen op afspraak
-Woensdag t/m Vrijdag: 13:00 – 17:00 uur
-Zaterdag: 10:00 – 13:00 uur
Buiten de standaard openingstijden alleen op afspraak.
Bij Van Hesteren Occasions worden de auto's APK gekeurd, er wordt een kwaliteitscontrole uitgevoerd en kilometerstanden worden gecontroleerd voor deze te koop worden aangeboden. wij rekenen ook geen afleverkosten. De geadverteerde prijs is dan ook altijd de rijklaar prijs!
Staat u onverwacht stil met een kapotte of onbetrouwbare auto? Geen paniek. Bij Van Hesteren Occasions in Dordrecht begrijpen we dat u snel een oplossing nodig heeft. Daarom staat het grootste deel van onze voorraad direct afleverklaar in de showroom.
Het werkt heel simpel: u komt langs, maakt een geslaagde proefrit en kunt de auto in de meeste gevallen meteen mee naar huis nemen! Wij zetten de auto direct op uw naam, helpen u ter plekke met de verzekering en ruilen uw oude auto direct in.
Wilt u vandaag nog wegrijden? Kijk dan op onze website wat u vooraf moet regelen: www.vanhesterenoccasions.nl/wat-moet-ik-regelen-als-ik-een-auto-koop-verkoop-of-inruil/
Contact & Adres:
Van Hesteren Occasions
Sikkelstraat 7, 3319 LJ Dordrecht
Tel / WhatsApp: 06-51456478
www.vanhesterenoccasions.nl
Hoewel wij ons best doen alle opties zo nauwkeurig mogelijk aan te geven wijzen wij u er op dat er nimmer rechten ontleend kunnen worden aan fouten in de advertentie. Opties en accessoires die voor u van belang zijn, dient u te controleren op aanwezigheid en functionaliteit.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 90 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.730 x 1.680 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Inhoud bagageruimte | 178 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,7 s |
| Actieradius | 957 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Van Hesteren Occasions
Sikkelstraat 73319 LJ Dordrecht

































