
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Splash
1.2 Comfort Automaat | Airco
€ 9.450201327.143 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 oktober 2013 |
| APK | 23 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.284 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
Bijzonderheden
Deze Suzuki Splash automaat staat te koop bij Van der Boon auto's in Alphen aan den Rijn, de officiële Suzuki dealer!
Van der Boon Auto's is ruim 65 jaar een begrip in autoland! Wij zijn een full-service autobedrijf met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Leimuiden. Wij zijn de SPECIALIST als het gaat om in en verkoop van jonge gebruikte auto's van hoge kwaliteit. Tevens zijn wij officieel dealer van Subaru en Suzuki.
Tegen een meerprijs van € 345,- bieden wij een afleverpakket aan en zo nodig vervangen wij de distributieriem.
Ons afleverpakket bestaat uit:
● 12 maanden BOVAG-Garantie
● Afleverbeurt
● Minimaal 6 maanden geldige APK
● Gepoetste lak
● Gereinigd interieur
Garantie bij auto's onder de € 4500,- is bespreekbaar.
Wilt U meer informatie over onze auto's?
Kijk dan op www.vdboon.nl
U kunt ons bereiken op de volgende manieren:
Tel: 0172-473215
Tel: 06-22200165 ook s' avonds tot 21:00 !
Email: verkoop.alphen@vdboon.nl
Of
Whatsapp ons op 0712 - 47 32 15
10 jaar garantie op de gebruikte Suzuki's volgens Suzuki voorwaarden, ingaand vanaf eerste tenaamstelling.
Ons verkoopteam, bestaande uit Gerhard Oldenhage, Wessel van Keulen, Ton van der Post en Martin den Butter staat altijd voor U klaar!
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2008 - 2015
Referentienummer: 71
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 131 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard inbegrepen (inbegrepen):
- Geldige APK.
- Leges kosten.
- Garantie bij auto’s onder en boven de €4500,- is bespreekbaar.
- Beurt | APK | 12 Mnd Bovaggarantie (€ 345 meerprijs):
- Afleverbeurt.
- Zo nodig vervangen wij de distributieriem.
- Nieuwe APK als hij verloopt binnen een half jaar na aankoop
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard inbegrepen"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 69 kW (94 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.775 x 1.680 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 178 - 573 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 131 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Van der Boon Auto`s Alphen B.V.
Curieweg 32408 BZ Alphen aan den Rijn























