We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Suzuki Splash
1.2 Exclusive EASSS /APK tot 15-12-26!/Dealer onderhouden!/
Suzuki Splash
1.2 Exclusive EASSS /APK tot 15-12-26!/Dealer onderhouden!/
Let op! Trekhaak niet aanwezig. Kan geleverd en gemonteerd worden voor een meerprijs van Euro 875,-. Bij het ontwerpen van de Suzuki Splash stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze dealeronderhouden Splash is van het bouwjaar 2012, hij heeft 187239 kilometer gelopen. In deze Suzuki vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is uw stoel behaaglijk warm. Bij de rijke uitrusting horen ook 15 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Deze auto heeft airconditioning aan boord. Ook lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Suzuki Splash is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
Rokersvrije auto
Voorstoelen verwarmd
Overige
Extra getint glas achter
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2011 - okt. 2015
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 395): AutoBlom afleverpakket Standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Voor meer informatie kunt u contact opnemen Mike Barends, hij is bereikbaar per WhatsApp en telefoon op: 06-34619150 ook buiten kantoor tijden M.U.V. Zondag.
Succes krijg je en behoud je door enthousiaste klanten. Onze klanten waarderen onze service met een 8,7. Hier zijn we natuurlijk trots op echter we blijven continue verbeteren. Betaalbaar en betrouwbaar dat is waar wij voor staan.
U bent welkom in Enspijk de koffie staat klaar.