

Suzuki Samurai
1.3 Pepper cabrio 4x4 nette staat - verzamelaarsauto -
€ 22.5001991120.438 km
Handmatig
Benzine
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 22 november 1991 |
| APK | 18 juni 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 76 - € 76 |
Garantie: Geen aanvullende garantie
Meer informatie Hoewel we veel tijd besteden aan onze advertenties die met de grootst mogelijke zorg worden samengesteld, kunnen er helaas geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
U ontvangt op al onze Suzuki modellen boven de 4.500,00 (dealeronderhouden) standaard tot 10 jaar garantie ! Wij informeren u over de voorwaarden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 47 kW (64 pk) |
| gewicht | 895 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 447 kg |

