Suzuki Jimny

1.3 JLX 106.400 km + NAP NL-auto

PoweredBy
Suzuki Jimny
1.3 JLX 106.400 km + NAP NL-auto
€ 10.9502007106.401 km
  • Trekhaak

    Voor aanhanger, fietsendrager, caravan

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

  • Handmatig

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (3 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 21 juni 2007
APK 5 september 2025
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 11.983
Wegenbelasting/3mnd € 114 - € 125

Omschrijving

Waarom jij kiest voor deze Jimny

Ben jij op zoek naar een stoere, comfortabele én sportieve auto? Dan moet je echt even stilstaan bij deze Jimny. Ze is uitgevoerd in een zwart metallic lak, nieuw geleverd in Nederland. Uiteraard is ze NAP-gecertificeerd en komt ze met een heldere onderhoudshistorie. Ze is met zorg behandeld en verkeert in uitstekende staat. Een kans die je niet snel tegenkomt!

En zoals je van ons gewend bent: bij T&O Auto’s vind je alleen auto’s met lage kilometerstanden en hoge kwaliteit. Zo weet je zeker dat je nog jarenlang plezier beleeft aan jouw aankoop.

Refurbished Ride

Deze Jimny is een Refurbished Ride van T&O Auto’s. Dit houdt in dat je deze auto bijna niet van een nieuwe kunt onderscheiden. Onze Refurbished Rides verkeren namelijk in topconditie en hebben geen schadeverleden. Daarnaast zijn het interieur en exterieur als nieuw, en controleren we de auto op maar liefst 55 technische en 40 optische punten. Hierdoor rijd jij zorgeloos rond.

Stijlvol en compleet uitgerust

Ze combineert die stoere Jimny-uitstraling met een volwassen, uitdagend design. Haar achterbank klap je in een handomdraai neer, zodat je ook flink wat bagageruimte hebt wanneer nodig. Ontspannen ritten gegarandeerd!

Comfort en veiligheid die je verwacht

Veiligheid? Check. Comfort? Dubbelcheck. Ze is voorzien van meerdere airbags en ABS om jou veilig van A naar B te brengen.

Kies voor de beste prijs-kwaliteitverhouding

Misschien vind je elders een Jimny voor een lagere prijs, maar vaak gaat dat gepaard met een hogere kilometerstand, ontbrekende onderhoudsgeschiedenis of een missende NAP. Soms is er een import- of schadeverleden, zijn er ontbrekende extra’s of biedt de aanbieder geen service. Let goed op deze zaken, zodat je niet voor vervelende verrassingen komt te staan.

Bij T&O Auto’s kies je bewust voor zekerheid en kwaliteit. Wij bieden een eerlijke prijs, transparante historie en een auto waarop je kunt vertrouwen. Zo koop je niet alleen voordelig, maar vooral verstandig.

Oh, kom toch eens kijken

Voor nu staan de taxatie-foto’s online, maar binnenkort volgen onze eigen, hoogwaardige foto’s van deze Jimny. Toch is het beter om haar in het echt te bewonderen. Maak een proefrit en ontdek zelf of dit jouw nieuwe auto wordt. Wedden dat je net zo enthousiast bent als wij? De koffie staat klaar, tot snel!

Openingstijden

Ma–Vr: 10.00–17.00 | Za: 10.00–16.00
Maak bij voorkeur een afspraak om wachttijd te voorkomen.
Tijdens onze openingstijden ben je ook zonder afspraak welkom, al kan het dan zijn dat je even moet wachten.

Over T&O Auto’s

Welkom bij eersteklas BOVAG-autobedrijf T&O Auto’s: de occasiondealer van ’t Gooi en omstreken die staat voor kwaliteit. Ons familiebedrijf is al vier generaties lang werkzaam in de automobielbranche. Alle occasions zijn ingekocht na een vakkundige inspectie, zodat jij altijd verzekerd bent van een goede aankoop. Wat kun je van ons verwachten? Enthousiasme voor alle automerken en een professioneel team dat alles weet over het autovak. Bij T&O Auto’s staat de klant én zijn mobiliteit altijd op nummer 1!

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG en bieden je de vrijheid om het BOVAG-pakket tegen een meerprijs af te sluiten. We begrijpen dat elke klant specifieke wensen heeft wat betreft garantie bij de aankoop van een occasion. Daarom bieden we niet standaard alle auto’s met een BOVAG-garantie, maar laten we de keuze aan jou. Standaard leveren we alle auto’s met het basispakket tegen een aantrekkelijke meeneemprijs. Wil je extra service en garanties? Kijk dan op onze website voor meer informatie. Je hebt de keuze: een full-servicepakket of de auto direct meenemen. Jij beslist!

Aanvullende opties en accessoires

  • Audio-installatie
  • NAP rapport
  • Nederlandse auto met NAP

Meer informatie

Carrosserievorm: Terreinwagen
Laadvermogen: 385 kg
Wielbasis: 225 cm
Interieurkleur: Antraciet met grijs
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Garantie bij keuze pakket v.a. 495,-: Zie onze website bij afleveringspakketten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; vanaf 495,-

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (3 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Voor_en_achterwiel
Transmissie 5 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.328 cc
Max. vermogen 63 kW (86 pk)
Max. koppel 110 Nm
Lengte x breedte x hoogte 3.645 x 1.600 x 1.705 mm
Draaicirkel 9,8 m
Massa 1.035 kg
Max. toelaatbare massa 1.420 kg
Aanhangermassa geremd 1.300 kg
Aanhangermassa ongeremd 350 kg
Inhoud bagageruimte 113 l
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 140 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 14,1 s
Actieradius 547 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik buitenweg 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik gecombineerd 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO2-uitstoot 174 g/km
EnergielabelF

Opties

T en O auto's

Middenweg 141
1394 AH Nederhorst Den Berg

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan T en O auto's

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Suzuki Jimny is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Suzuki Jimny