We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Suzuki Ignis
1.2 Select / Apple carplay/ Leder/ Andriod auto/Achteruitrijcamera/ Stoelverwarming/
Suzuki Ignis
1.2 Select / Apple carplay/ Leder/ Andriod auto/Achteruitrijcamera/ Stoelverwarming/
Het eigentijdse ontwerp en de toonaangevende techniek maken van iedere Japanse auto een kwaliteitsproduct. Dat is ook te merken aan deze Suzuki Ignis. De aandrijving van deze Suzuki wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Kijk, en die stoelverwarming, dat is nou echt comfort. Helemaal als het buiten winters aanvoelt. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium dakrailing, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels en elektrisch bedienbare ramen voor.
Nekkramp en verdraaide schouders zijn verleden tijd. Door de achteruitrijcamera is iedere meter achter de auto glashelder in beeld. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met dab!) kunt u bedienen vanaf het stuur. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook is de Suzuki uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Suzuki Ignis is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Om deze auto zelf te ervaren, hoeft u alleen maar contact met ons op te nemen. Mailt of belt u ons direct?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Achterstoelen verschuifbaar
Verwarmde voorstoelen
Veiligheid
Extra getint glas
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 244 cm
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: 12 maanden garantie: Rijklaarprijs incl 12 maanden garantie en mobiliteitsservice. 30 euro brandstof en poetsen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt