

Suzuki Baleno
1.2 Exclusive Staat in Hoogeveen
€ 9.9502017158.580 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 mei 2017 |
| APK | 15 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.708 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Met een auto van dit formaat worden alle parkeerplekken een stuk groter. Handig in de stad, prettig in gebruik! Voor de aandrijving van deze auto zorgt een pittige benzinemotor in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Stoelverwarming maakt het leven in deze auto aangenaam op koude en winterse dagen. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen navigatiesysteem aan boord! Wisselen van radiofrequentie of veranderen van zender: de audiobediening op het stuur brengt alles onder handbereik. Smartphone connectiviteit maakt het mogelijk om muziek draadloos af te spelen. Het maakt niet uit hoe warm het buiten is, want met de airconditioning bepaalt u zelf de binnentemperatuur. Met buitentemperatuurmeter, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
In de Suzuki Baleno heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Suzuki in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Modelreeks: jun. 2016 - dec. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 252 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Mastebroek's Autobedrijven B.V. Edisonstraat 32 7903AN HOOGEVEEN, NL 0528264055 http://www.mastebroek.nl info@mastebroek.nl
Welkom bij Mastebroek's autobedrijven, met vestigingen in de Krim, Hardenberg en Hoogeveen. Wij zijn specialist in het merk Suzuki (Hoogeveen) en daarnaast specialist in Mitsubishi en Hyundai. daarnaast hebben wij een groot aanbod occasions van alle merken. wij willen u aanraden ons te bellen alvorens u ons bezoekt om zeker te zijn op welke vestiging de auto van uw keuze staat. Voor meer informatie kunt u Bellen met Han, Hoogeveen 0528-264055 of Jan, Hardenberg 0523-267000 of Gerald, de Krim 0524-571777. Helemaal actueel zijn? Download nu onze app. Mastebroek Autobedrijven
Vraag naar de gunstige PRIVATE LEASE prijs van deze auto!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.130 x 1.745 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 840 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.405 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 355 l |
| Inhoud brandstoftank | 37 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 880 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 98 g/km |
| Energielabel | B |




