

Subaru XV
1.6i Luxury AWD Clima|Cruise|Camera|4x4|1500 KG Trekgewicht
€ 11.4502012121.189 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 juni 2012 |
| APK | 12 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.189 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Alle technologie in de Subaru XV is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De aandrijving van deze Subaru wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Vierwielaandrijving vergroot de grip op elk type wegdek. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Deze Subaru XV komt met een ingebouwd start-stopsysteem. De motor gaat uit bij stilstaan en start direct weer als u het gaspedaal aanraakt. Lekker zuinig! Natuurlijk behoren 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en dakspoiler ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Het audiosysteem laat zich gemakkelijk bedienen met de audiobediening op het stuurwiel. De elektronische systemen in deze Subaru helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Deze Subaru is voorzien van cruise control, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een noodstop maken doet u liever niet. Maar áls het nodig is, geeft de Brake Assist maximale ondersteuning.
Een proefrit maken met deze Subaru XV? Natuurlijk! Bel even voor een afspraak!
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.600 cc |
| Max. vermogen | 84 kW (114 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.780 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.270 l |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,1 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
| Energielabel | C |





