

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 juli 2014 |
| APK | 9 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 76.468 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Leuke Subaru Impreza 2.5 WRX STI aangeboden!
Subaru Impreza 2.5 WRX STI blauw
In opdracht van klant: zeer leuke en sportieve Subaru Impreza 2.5 WRX STI aangeboden. Rijdt, remt en schakelt goed. Snelle rakker!
Ons bedrijf staat in voor de occasions die ter verkoop worden aangeboden en deze zijn met grote zorg klaargemaakt, zowel optisch al technisch. Onze checklist bestaat uit meerdere delen waarin wij de occasion geheel nalopen en herstellen waar nodig. Hierin gaan wij verder dan menig ander autobedrijf, onderscheiden ons daarmee van de reguliere handelaar en onze occasions verdienen daarom de waardige 'premium occasion' status. Ook na de aanschaf bent u bij ons verzekerd van goede service, in geval van garantie kunnen wij u vlot helpen in onze eigen werkplaats en u tussentijds voorzien van vervangend vervoer.
Om deze redenen hanteren wij vaste prijzen en is inruil natuurlijk mogelijk, maar wel tegen handelsprijzen.
Financiering is bij ons mogelijk!
Telefonisch, per email of whatsapp altijd voor u bereikbaar. Om kwaliteit en persoonlijke aandacht te kunnen garanderen kunt u het beste een afspraak met ons maken om de auto te bezichtigen, wij nemen graag de tijd voor u! Wij hanteren GEEN afleverkosten, de geadverteerde prijs is een ALL-in prijs waarbij de auto wordt nagezien, indien nodig voorzien van een nieuwe APK en de auto wordt kosteloos op uw naam overgeschreven.
Alle occasions jonger dan 8 jaar tot 150.000km krijgen standaard 1 maand huisgarantie op de motor en versnellingsbak! Daarnaast kunnen wij u in de meeste gevallen 12 tot 24 maanden BOVAG of Autotrust garantie aanbieden en een afleverpakket is bij ons al verkrijgbaar vanaf €495,-. Voor alle extra mogelijkheden en zekerheden verwijzen wij u graag door naar onze website. Haal en brengservice is mogelijk!
Deze advertentie is met grote zorg samengesteld en alle moeite is genomen om de informatie zo juist mogelijk weer te geven. Aan prijswijzigingen en advertentiefouten kunnen geen rechten worden ontleend. Het aantal sleutels dat wij bij de auto aanwezig hebben kunt u zien in de fotopresentatie. Het is altijd mogelijk om tegen kostprijs extra (reserve)sleutels bij te laten maken.
- Kenteken: P-025-DS
- Merk: Subaru
- Model: Impreza
- APK tot: 09-03-2027
- Tellerstand: 106730 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 2457 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 221 kW / 301pk
- Ledig gewicht: 1510 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 10.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Hamstra & Herbers
Stephensonstraat 11
7903AS Hoogeveen
0528-711357
info@hamstra-herbers.nl
Onze openingstijden:
Maandag: gesloten
Dinsdag: 09:00 - 17:00
Woensdag: 09:00 - 17:00
Donderdag: 09:00 - 17:00
Vrijdag: 09:00 - 15:00
Zaterdag: 11:00 - 14:00
Zondag: gesloten
Bezichtigingen graag op afspraak.
www.hamstra-herbers.nl


Rij-impressie Subaru WRX STi
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.457 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 407 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.415 x 1.795 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.510 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Inhoud bagageruimte | 301 - 1.216 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 582 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 13,9 l/100km (1 op 7,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Hamstra & Herbers
Stephensonstraat 117903 AS Hoogeveen













































