
Subaru WRX STI
2.5 T Sport PARELMOER METALIC DEALER ONDERHOUDEN 300 PK/Climate controle/Cruise controle/Xenon/Sportstoelen /18 Inch L/M

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2012 |
| APK | 2 januari 2016 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 67.994 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 241 - € 264 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- koplampreiniging
Overige
- kunstlederen/microvezel bekleding
Meer informatie
Modelreeks: jul. 2010 - dec. 2013
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 262 cm
Emissieklasse: Euro 5
Fabrikant: Autobedrijf De Witte Lantaarn B. V. Amsterdamsestraatweg 815 3555HK UTRECHT, NL 0302442751 http://www.dewittelantaarnbv.nl info@dewittelantaarnbv.nl
Bedrijfsinformatie
Via onze financieringspartner Alphera Financial Services, helpen wij U graag op weg om uw lening zo goed mogelijk aan te laten sluiten bij uw mogelijkheden en wensen.
Wilt U meer informatie over de desbetreffende auto of wilt U een afspraak maken voor een vrijblijvende kennismaking, neem dan gerust contact met ons op via telefoonnummer: 030-244 27 51 of Mobiel: de heer C. Van Brummelen: 06-53 40 71 10.
Wij werken graag op afspraak om zo voldoende tijd voor U vrij te maken.
** Zoals gebruikelijk bij het adverteren op het internet, hanteren ook wij internetprijzen ook wel meeneemprijzen genoemd. Omdat nagenoeg elke aanbieder deze prijzen gebruikt, zijn deze prima geschikt om te vergelijken. **
Niet alle Auto Portals laten alle foto's zien van desbetreffende auto. Kijk daarom op onze internetsite naar de complete advertentie / foto overzicht.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.457 cc |
| Max. vermogen | 221 kW (301 pk) |
| Max. koppel | 407 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.580 x 1.795 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 420 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 255 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Actieradius | 571 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 14,1 l/100km (1 op 7,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| CO2-uitstoot | 243 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf de Witte Lantaarn
Amsterdamsestraatweg 8153555 HK Utrecht








































