We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Subaru Legacy
3.0R spec.B / AUT / LEDER / CRUISE / DAB / SCHUIFDAK
Deze Subaru Legacy komt uit 2006, werd geleverd van 01-09-2004 tot 31-08-2005. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2022 op kenteken, is voorzien van een benzine én een lpg-motor, heeft een maximum vermogen van 180 kW (245 PK) en een cilinderinhoud van 3000 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 243 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 6,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 11,7 liter per 100 km en hij weegt 1447 kg. De APK is geldig tot 01-10-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 347,42 per kwartaal.
Auto voor liefhebber, auto heeft wel een beetje liefde nodig. er is een lekstroom waar naar gekeken moet worden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Audio-installatie
Cd-wisselaar
Hoofdsteunen actief
Verwarmde voorstoelen
Overig
4 WD
AUX-IN
Centr. deurvergr.. afstandbediend
Meer informatie
Brandstofsoort: LPG G3
Laadvermogen: 583 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Schade: schadevrij
Bedrijfsinformatie
voor een bezichtiging en of een proefrit bent u van harte welkom!
!!!!!!Omdat onze auto’s op twee verschillende locaties staan, vinden wij het fijn als u even belt of een bericht stuurt wanneer en voor welke auto u wilt komen kijken!!!!!
Wij zorgen er dan voor dat de auto op onze verkoop locatie aanwezig is als u langs komt.
Uiteraard zorgen wij buiten de auto om ook voor een lekker kopje koffie of thee!