
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SsangYong Rexton
RX 220 e-XDI Sapphire + CAMERA / STOELVERWARMING / LEDER
€ 15.9002017182.058 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 27 mei 2017 |
| APK | 27 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 62.712 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
SsangYong Rexton, Origineel Nederlands, Eerste eigenaar, Grijs kenteken (wel met alles aanwezig om dit eventueel ongedaan te maken), Lederen bekleding, Elektrische stoelverstelling, Stoelverwarming, Stuurwielverwarming, Parkeersensoren voor + achter, Achteruitrijcamera, LED stadsverlichting, Cruise control, Climate control, Spiegels elektrisch inklapbaar, Trekhaak,
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- achterruit apart te openen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: 2013 - 2017
Modelcode: W
Maten en gewichten
Laadvermogen: 723 kg
Wielbasis: 283 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 194 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Beschikbare afleverpakketten:
Basispakket (inbegrepen):
Kenteken tenaamstelling
Vloeistofcheck
Schoonmaken
Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK
Olie servicebeurt incl. filter
3 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 3 maanden garantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
6 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
12 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 12 maanden garantie; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SsangYong Nederland C.V. Edisonweg 54 2952 AD Alblasserdam, NL 078-6446441 http://www.ssangyong.nl info@ssangyong.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.157 cc |
| Max. vermogen | 131 kW (178 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.900 x 1.840 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.987 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.710 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 78 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Actieradius | 1.054 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 194 g/km |
Opties
HARTOG Autostudio
Simon Stevinstraat 154004 JV Tiel
































