

smart EQ Fortwo
Comfort 18 kWh, Airco, Cruise, Stoelverwarming!
€ 10.890202132.706 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2 augustus 2021 |
| APK | 2 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.383 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 83 - € 90 |
Modelreeks: jan. 2019 - dec. 2023
Modelcode: C453
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 128 km
Laadvermogen: 315 kg
Wielbasis: 187 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (€ 895): vB.nl BOVAG-garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Fabrikant: Vakgarage van der Zande Molenmakershoek 25 7328JK APELDOORN, NL 0555396543 http://www.vakgaragevanderzande.nl info@vakgaragevanderzande.nl
Vakgarage Van der Zande is een Universeel Bovag gecertificeerd autobedrijf gespecialiseerd in Puretech en Ecoboost motoren in Apeldoorn. Wij hebben altijd een voorraad van 60 occasions in alle prijsklassen. U bent bij ons aan het juiste adres voor Onderhoud,Apk-keuring,Trekhaakmontage,distributieriem vervangen,distributieketting vervangen, schadeherstel,uitdeuken zonder spuiten.Voor meer foto's in XXL formaat zijn te vinden op onze eigen website!
Vakgarage van der Zande
Molenmakershoek 25
7328JK Apeldoorn
www.vakgaragevanderzande.nl
info@vakgaragevanderzande.nl
055-5396543
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 2.740 x 1.660 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 7,0 m |
| gewicht | 995 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 - 350 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 128 km |
| Energielabel | A |




