

smart #1
Pro+ 66 kWh | Panoramadak | Memorystoelen | 360° Camera | Adaptive Cruise
€ 25.885202330.061 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 augustus 2023 |
| APK | 14 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.330 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 233 - € 255 |
Tevens kunt u bij ons terecht voor autoreiniging, onderhoud enz.
Bij geen gehoor en voor meer informatie Tel:+31654767362.
Ook per whatsapp via 0591635439
We zijn ook te volgen op Facebook, https://www.facebook.com/TeubenAutos
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
De verbruiksgegevens zijn fabrieks gegevens en kunnen dus enigszins afwijken.
Zie voor een uitgebreide fotoreportage 'eigen' website (https://www.teubenautos.nl) ! Ook voor eventuele krasjes en/of beschadigingen.
Let op: Onze advertenties worden vanaf onze website doorgeplaatst naar meerdere sites. Onze eigen site www.teubenautos.nl is altijd actueel. Andere websites helaas niet altijd.
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 420 km
Accu laadtijd (10%-80%): 3 uur
Accu snellaadtijd (10%-80%): 30 minuten
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Lightning
Aantal sleutels: 1
Inbegrepen afleverpakket: Garantie :
Zoals iedereen bieden wij onze auto's aan voor internetmeeneemprijzen.
Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt en extra garantie.
Daarvoor bieden wij diverse garantie en onderhoud pakketten waar u een keuze uit kan maken. Dit is uiteraard optioneel en niet verplicht.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!!
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 200 kW (272 pk) |
| Max. koppel | 343 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.820 x 1.636 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.763 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.258 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 323 - 986 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 420 km |
| Energielabel | A |




