

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 april 2021 |
| APK | 26 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.556 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Prachtige Skoda Superb Combi 1.4 TSI iV Business Edition Plus uit 2021.
Als uw klant vraagt hoe belangrijk kwaliteit voor u is, wijs dan even naar deze zakenauto. Dat zegt genoeg. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Voorzien van matrix LED-verlichting. De auto dimt precies dat deel van de lichtstraal waar de voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Naast handmatige bediening kunt u belangrijke functies met uw stem bedienen dankzij de ingebouwde spraakbediening. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto checkt u via de app op uw smartphone. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem met harde schijf. Met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry is deze Skoda helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Skoda Superb Combi is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Een aanrijding met een andere weggebruiker die zich in uw dode hoek bevindt, heeft meestal ernstige gevolgen, zeker bij kwetsbare verkeersdeelnemers. De actieve dodehoekdetectie helpt dit risico sterk te verkleinen. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Auto word standaard afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffencheck en complete check.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Koplampreiniging
- Matrix LED koplampen
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Dodehoekdetectie met correctie
- Extra getint glas
- Stuurhulp
Overig
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 612 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 23,2 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- BRONS (€ 300): BRONS: Dit afleverpakket bevat: 3 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 3 maanden vervalt. Poetsbeurt inclusief Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
- SILVER (€ 500): SILVER: Dit afleverpakket bevat: 3 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 6 maanden vervalt. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Poetsbeurt Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
- GOLD (€ 750): GOLD: Dit afleverpakket bevat: 6 maanden huisgarantie. Algehele technische controle van de auto. Gecontroleerde km. stand. Nieuwe APK indien keuringsdatum binnen 6 maanden vervalt. Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema. Volle tank. Poetsbeurt Reiniging in- & exterieur. Tenaamstelling van de auto. Vloeistoffen check & bijvullen. Vrijwaring eventuele inruilauto.
Bedrijfsinformatie
Voor vragen, interesse of bezichtiging graag even bellen of berichtje sturen.
6 dagen per week geopend op afspraak!
Maandag t/m Zaterdag
! INRUIL MOGELIJK ! Graag ontvangen wij enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via Whats'App 06-45085827.
* De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Van Dam Automotive
06-45085827


Skoda Superb - Eerste rijtest
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.860 x 1.860 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.647 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.259 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 660 - 1.950 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 56 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 30 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Van Dam Automotive
Hoofdweg 43474 JE Zegveld














































