

Skoda Superb
Combi 1.4 TSI Active | Memory + Stoel verw. + Cruise + Clima nu € 8.975,-!!!
€ 8.9752014172.413 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2014 |
| APK | 18 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.860 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 663 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Welkom bij Autofarm Sybrandaburen B.V.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.
u vindt ons:
it Lange Ein 13
8647 SB Sybrandaburen
Telefoon: 0515 - 52 16 51
Whatsapp: 06 - 82 35 80 57
info@autofarm.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.830 x 1.820 x 1.510 mm |
| gewicht | 1.389 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.052 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 633 - 1.865 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 983 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | B |

