
Skoda Superb
Combi 1.4 TSI iV Business Edition Plus | Navigatie | Camera | Stoelverwarming | Elektrische Stoelen |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 mei 2022 |
| APK | 2 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.835 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Skoda Superb Combi. We weten het: benzinerijden is een dure grap. Elektrisch heeft de toekomst. Met de hybride motor van deze Skoda Superb Combi heeft u de keuze: elektrisch als het kan, benzine als het moet. Neem plaats op de comfortabele stoelen. Dankzij de elektrische bediening en het geheugen is het eenvoudig om hierin de beste zitpositie te vinden. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Stel de interface voor uw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Waarheen gaat de reis? Het navigatiesysteem met harde schijf brengt u trefzeker ter plekke! De uitrusting van deze auto is met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en cruise control behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Skoda Superb Combi is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Skoda voor een proefrit reserveren.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Nijmegen afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-nijmegen@bochane.nl
Autobedrijf Bochane Nijmegen behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Nijmegen is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Nijmegen!
Aanvullende opties en accessoires
- Navigatie-pakket (multimedia scherm middel, Navigatiesysteem full map + hard disk)
- voorstoelen verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- hoofdsteunen actief
- koplampreiniging
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Technische inspectie
- unikleur/pastel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 586 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieur
Interieurkleur: Business edition zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Leaseprijs: private lease € 664 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 629 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SKODA AUTO a.s. tr. Václava Klementa 869 29301 Mladá Boleslav, NL +420-236090002 https://www.skoda-auto.com/ infoline@skoda-auto.cz
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Skoda Superb - Eerste rijtest
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.920 x 1.860 x 1.477 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.674 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 660 - 1.950 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 55 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 26 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Nijmegen
Winkelsteegseweg 1506534 AR Nijmegen












































