

Skoda Scala
1.0 TSI SELECTION AUTOMAAT
€ 25.950202510.297 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2025 |
| APK | 27 februari 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.884 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
ALL-IN prijs incl. 6mnd garantie en 12mnd Vakgarage Pechhulp Europa.
Fabrieksgarantie t/m 27-02-2027.
Laadvermogen: 531 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Fabrieksgarantie tot: 27-02-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Garantie: 6 maanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.362 x 1.793 x 1.514 mm |
| gewicht | 1.139 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 467 - 1.410 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |



