PoweredBy
Skoda Octavia
Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PK
€ 16.9502014140.103 km
€ 16.950€ 14.008 excl. BTW
E-mail Bellen
Skoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PK
Skoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PKSkoda Octavia Combi 2.0 TSI RS DSG ACC|NAVI|LEDER|334PK
 

Kenmerken

  • Bouwjaar

    2014

  • Kilometerstand

    140.103 km

  • Brandstof

    Benzine

  • Transmissie

    Automatisch

  • Vermogen

    162 kW (221 pk)

  • APK geldig tot

    17 januari 2027

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Van Der Beek Auto's

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op.

Vraag een proefrit aan!

Je bod op Skoda Octavia is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Skoda Octavia

Omschrijving

Skoda Octavia Combi 2.0 TSI RS van bouwjaar 2014

Zeer rijk uitgeruste Skoda Octavia RS

Onderhoudshistorie is bekend en aanwezig!

Software is aangepakt door VAG Techniek in 2023, Resultaat: 334.1PK & 467NM ( Grafiek aanwezig )

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio installatie premium
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie-systeem full map + hard disk
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Halogeen mistlampen
  • Mistlampen adaptief
  • Ruitensproeiers verwarmbaar

Veiligheid

  • Extra getint glas
  • Parkeersensor voor en achter

Overig

  • 19inch Monaco velgen
  • Audio-pakket (Audio installatie premium)
  • Licht en zicht-pakket (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Mistlampen adaptief)
  • Safety-pakket
  • Technologie-pakket (Parkeersensor voor en achter)
  • Travel-pakket

Meer informatie

Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 591 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Bedrijfsinformatie

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ons bedrijf is RDW erkend en alle auto's worden geleverd met een correcte kilometerstand en een logisch NAP rapport.

Heeft u een auto in te ruilen? Dit is mogelijk: stuur dan even een mail met het bouwjaar, kilometerstand, opties en foto's naar info@vanderbeekautos.nl of via WhatsApp naar 055-7009702

Wij zijn geopend van Maandag t/m Zaterdag

Het overschrijven van de auto kan ten alle tijden in ons kantoor. De betaling kan worden voldaan middels pin of bank overschrijving.

* Reserveren is enkel mogelijk na aanbetaling *

Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk -en zetfouten.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.984 cc
Max. vermogen 162 kW (221 pk)
Max. koppel 350 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.690 x 1.810 x 1.480 mm
Draaicirkel 10,5 m
gewicht 1.367 kg
Max. toelaatbare gewicht 1.958 kg
Trekgewicht geremd 1.600 kg
Trekgewicht ongeremd 730 kg
Inhoud bagageruimte 610 - 1.740 l
Inhoud brandstoftank 50 l
Topsnelheid 242 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,1 s
Actieradius 769 km
Brandstofverbruik gecombineerd 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO2-uitstoot 149 g/km
EnergielabelC

Opties

Van Der Beek Auto's

Sleutelbloemstraat 35 A
7322 AJ Apeldoorn

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van Der Beek Auto's

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Skoda Octavia is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Skoda Octavia

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

    Vraag een inruilvoorstel aan