Skoda Octavia

Combi 1.4 245pk TSI RS iV PHEV Business Sunset (extra donker getinte ramen achter) | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren vóór en achter

PoweredBy
Skoda Octavia
Combi 1.4 245pk TSI RS iV PHEV Business Sunset (extra donker getinte ramen achter) | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren vóór en achter
€ 35.995202455.221 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • BOVAG Garantie

    Storingen, gebreken zonder kosten opgelost

Kenmerken

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 31 januari 2024
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Ames Zwijndrecht

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Skoda Octavia is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Skoda Octavia

Omschrijving

Dit noemen we nou een top-occasion. Bescheiden kilometerstand, voorbeeldig onderhouden, voorzien van aantrekkelijke pluspunten en een erg vriendelijke prijs. Deze ŠKODA Octavia Combi moet u komen zien! Dit is een van de betere hybride auto's. Ideaal rijden door de combi van elektromotor en verbrandingsmotor! Onderdeel van de uitgebreide uitrusting van deze auto is stoelverwarming. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. De koplampen met matrix LED-verlichting geven daglichtkwaliteit zonder tegenliggers te hinderen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Het eigentijdse interieur wordt natuurlijk helemaal volmaakt met het digitale dashboard. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Deze ŠKODA Octavia Combi is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Voor de veiligheid op de weg is het goed dat u uw ogen op de weg kunt houden en uw handen aan het stuur. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het full map navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. Ook WIFI-hotspot, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, parkeersensoren achter, regensensor en keyless entry zijn aan boord.

Deze ŠKODA biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.

Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Als u nieuwsgierig bent naar deze ŠKODA Octavia Combi, neem dan snel contact met ons op.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • Bluetooth
  • centrale airbag voor
  • Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
  • Extra getint glas achter
  • geluidsimulator
  • hemelbekleding donker
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
  • Matrix led koplampen
  • microvezel interieurdelen
  • multimedia scherm standaard
  • Oplaadmogelijkheid
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
  • schakelpaddles
  • Variabele stuuroverbrenging
  • WiFi

Meer informatie

Modelreeks: jan. 2020 - feb. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 269 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG 40-puntencheck: https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Kenteken: Q14936
Fabrikant: Ames Zwijndrecht Langeweg 350 3331LG ZWIJNDRECHT, NL 078-6126755 http://www.ames.nl ames@leadnet.nl

Specificaties

BrandstofElektro/Benzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.395 cc
Max. vermogen 180 kW (245 pk)
Max. koppel 250 Nm
gewicht 1.607 kg
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 225 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,3 s
Brandstofverbruik gecombineerd 1,2 l/100km (1 op 83,3)
EnergielabelA

Opties

Ames Zwijndrecht

Langeweg 350
3331 LG Zwijndrecht
  • Bovag

Wat kost de autoverzekering?

Kenteken
Independer

Je proefrit is aangevraagd!

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

Vraag een proefrit aan!

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
Er is iets mis gegaan

Jouw vraag aan Ames Zwijndrecht

Je wordt teruggebeld

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Bel mij terug...

Je bod op Skoda Octavia is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

Doe een bod op Skoda Octavia

Meer Skoda Octavia

Naar model pagina