Skoda Kamiq

1.0 TSI Selection €1500 inruilpremie

PoweredBy
Skoda Kamiq
1.0 TSI Selection €1500 inruilpremie
€ 32.990202510 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Handmatig

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
BTW aftrekbaar ja

Omschrijving

Behalve een markant design biedt de ŠKODA Kamiq ook uitstekende rijkwaliteiten en zeer veel ruimte. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. Deze SUV wordt aangedreven door een krachtige driecilinder benzinemotor. Tot de uitrusting van deze ŠKODA behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. Deze ŠKODA Kamiq is voorzien van remote services. Via je smartphone bedien je diverse functies ook op afstand en krijgt je informatie over de status van je auto. Jij verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger luister jij naar glasheldere digitale radio. Deze ŠKODA is voorzien van parkeersensoren achter, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. In het instrumentarium kun je bovendien de verkeersborden zien die je onderweg tegenkomt. Zo helpt deze ŠKODA jou om veiliger te rijden. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. We maken graag een afspraak met je om deze Kamiq bij ons te komen bekijken.

Disclaimer: de informatie en prijzen op deze website worden met zorg samengesteld, maar is onder voorbehoud van wijzigingen en fouten. Hoewel wij ons best doen om de inhoud actueel en accuraat te houden, kunnen wij niet garanderen dat alle gegevens te allen tijde volledig en correct zijn. Wij behouden ons het recht voor om de inhoud op elk moment zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen. Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten worden ontleend.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Elektronisch sper differentieel

Infotainment

  • Audio-installatie

Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuur verstelbaar

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking
  • Vermoeidheids herkenning

Overige

  • Bluetooth
  • Connected services
  • diffusor
  • lendesteun(en) verstelbaar
  • multimedia scherm standaard
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Vervolgbotsing preventie

Meer informatie

Nieuw: Ja
Modelreeks: jan. 2024 - 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 265 cm
Referentienummer: 121708
Kenteken: 121708
Productienummer: 121708

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieHandmatig
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Handmatig
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cc
Max. vermogen 85 kW (116 pk)
Max. koppel 200 Nm
Massa 1.134 kg
Inhoud brandstoftank 50 l
Topsnelheid 196 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,7 s
Actieradius 909 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,5 l/100km (1 op 18,2)

Opties

Wittebrug De Lier

Leehove 49
2678 MA De Lier

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Wittebrug De Lier

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Skoda Kamiq is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Skoda Kamiq