

SEAT Mii Electric
electric Plus
€ 11.950202175.985 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 juli 2021 |
| APK | 28 februari 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 23.914 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 102 - € 111 |
Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze SEAT Mii Electric kunt u zich in alle rust concentreren op de weg. We hebben het hier over een auto uit 2021, hij heeft 74985 kilometer op de teller staan. U zult verrast zijn door de power van de elektromotor. En stil! Ook in de winter en als het koud is, heeft u het snel weer warm dankzij de stoelverwarming in deze auto. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij dab-ontvangst. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Op een rustige weg komt de cruise control helemaal tot z'n recht. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze SEAT Mii Electric samen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze SEAT. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. U bent mede dankzij hill hold functie en autonoom remsysteem steeds veilig onderweg.
Maak de transitie naar elektrisch rijden en neem contact op voor een afspraak of proefrit!
**Uiteraard is inruil van uw huidige auto mogelijk, maar ook motor, boot of camper is bespreekbaar.
Helaas zijn wij niet in staat om altijd aanwezig te zijn.
Voorkom teleurstelling en neem altijd eerst even contact met ons op.**
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2020 - 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 260 km
Laadvermogen: 395 kg
Wielbasis: 242 cm
Interieurkleur: Zwart met witte stiksels
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Basis Pakket:
-Geldige APK
-Inspectie van alle vloeistoffen en bandenspanning
-Wassen en zuigen
-Tenaamstelling RDW
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Minimale laadtijd van 0% tot 80%: 240 min
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 60 min
Basiskleur: wit / zwart
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 212 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.560 x 1.650 x 1.481 mm |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 - 923 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 260 km |
| Energielabel | A |




