

SEAT Leon
1.2 TSI Style Business
€ 7.4502014159.344 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 april 2014 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Of u nu naar werk rijdt of een weekendje weg gaat, deze Seat Leon uit 2014, met slechts 0 kilometer ervaring, is de perfecte keuze. De aandrijving van deze Seat komt voor rekening van een viercilinder motor en een automatische transmissie. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Seat met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Een stabiele en comfortabele snelheid houdt u feilloos aan met de cruise control. Deze auto is voorzien van dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Seat Leon samen. Stilstaan op een aflopend of schuin stuk weg? De hill hold control zorgt dat u probleemloos op uw plek blijft. En zodra u het gaspedaal activeert, rijdt u zo weg.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 615 kg
Wielbasis: 264 cm
Emissieklasse: Euro 5
Welkom bij autohandelhoning bv, met een ruime voorraad van +/- 250 auto's zijn wij één van de grotere aanbieders van Nederland! Door onze kennis en ervaring leveren wij als één van de goedkopere in Nederland! Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte auto, uiteraard met de service die u van ons gewend bent.
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk!
ALLE AUTOS WORDEN RIJ KLAAR GELEVERD INCL APK GEEN EXTRA KOSTEN!
ALLE PRIJZEN ZIJN ALL IN PRIJZEN!
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
Bij alle aangeboden voertuigen schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
INRUIL MOGELIJK
BEL 0642724196 of 0611847434
Export trailer €50,-
Export Drive €150,-
Autohandel honing is aangesloten bij de VWE, RDW en de Nationale Autopas (NAP)
Kom Vrijblijvend een Kijkje Nemen.
+/- 250 Auto's Op Voorraad.
koffie staat altijd klaar.
ALLE AUTO’S STAAN VERSPREID OVER 4 LOCATIES BEL ALTIJD VOOR DAT U VERTREKT
BEL VOORDAT U VERTREKT
0642724196 / 0611847434
OPENIGSTIJDEN:
Wij zijn 24/7 open en bereikbaar
Autohandel Honing.
Adres: Uraniumweg 19
3812RJ AMERSFOORT
Tel: 0642724196 / 0611847434
E-mail: info@autohandelhoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.820 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.041 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |




