

SEAT Leon
1.5 TSI FR • Pano • Cam • Sfeer • Stoelverwarming
€ 25.995202274.822 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 september 2022 |
| APK | 21 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.675 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Te koop: zeer nette Seat Leon 1.5 TSI FR met 150PK. Dealer onderhouden & rijk uitgerust. Prijs incl. 6 maanden garantie.
Seat Leon 1.5 TSI FR • Pano • Cam • Sfeer • Stoelverwarming
Pakket: Technology Pack
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Onderscheidende opties:
Gelieve op voorhand een afspraak te maken via 0345-234000.
Inbegrepen servicepakket( Gratis )
Comfort servicepakket | BOVAG ( € 995,- )
Premium servicepakket | BOVAG( € 1.995,- )
Daarnaast bieden wij mogelijkheden voor inruil van uw huidige auto en kunnen wij u helpen met een financiering op maat. Kom gerust langs om ons aanbod te ontdekken en uw opties te bespreken!
Voor meer vragen twijfel niet om contact op te nemen.
Auto Studio Beesd
Parkweg 92 A
4153 XM Beesd
0345234000
verkoop@autostudiobeesd.nl
www.autostudiobeesd.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.800 x 14.560 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.294 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 775 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Energielabel | B |





