

SEAT Leon
ST 1.5 TSI FR DSG Pano Beats Virtual CarPlay Camera
€ 18.9502020109.026 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 januari 2020 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.487 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Autohuis Ter Laare biedt deze SEAT Leon FR ST aan in de kleur Nevada White Metallic! Deze Ultimate Edition uitvoering is voorzien van opties waaronder een virtual cockpit (Active Info Display), glazen panoramisch schuif-/kanteldak, Full Map navigatiesysteem met Bluetooth (bellen en muziek streamen), DAB+, Apple CarPlay/Android Auto, keyless go/entry, parkeercamera, half leder/alcantara interieur met verwarmbare voorstoelen, zwarte dakhemel, Beats Audio premium geluidssysteem inclusief subwoofer, LED koplampen, achterlichten & mistlampen, DCC dynamisch onderstel, climate control, adaptive cruise control i.c.m. lane assist, de meest uitgebreide RGB ambiente verlichting, privacy glass, multifunctioneel lederen stuurwiel met F1-flippers, wireless charger, extra bagagenet voor hoge (be)lading en een automatisch dimmende binnenspiegel i.c.m. licht-/regensensor.
De auto staat op de 18’’ (originele) SEAT FR Performance II velgen met Goodyear AllSeason banden! De Leon wordt afgeleverd met ‘’luxe’’ kentekenplaten (met opgelegde letters/cijfers).
De auto rijdt zowel sportief als comfortabel en is, mede door de 7-traps DSG-transmissie, gunstig in het brandstofverbruik. De huidige kilometerstand is 109.026 (aantoonbaar, dus een logische stand). Alle boekjes, documentatie en 2 sleutels zijn aanwezig. Kom snel langs en laat u overtuigen door deze mooie auto!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 666 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Volg ons ook op Facebook en Instagram @autohuisterlaare !
De prijs van deze auto betreft een rijklaarprijs, dit houdt in dat wij geen bijkomende kosten hanteren.
Wilt u uw huidige auto inruilen? Stuur dan een paar foto's naar ons e-mailadres of via WhatsApp (+31615118089). Vermeld ook de huidige kilometerstand en een eventuele richtprijs.
Wij werken momenteel op afspraak!! Graag zouden wij u verzoeken ons van tevoren te bellen om een afspraak te maken zodat u niet voor een dichte deur komt te staan.
Tenaamstellen en vrijwaren is bij ons 24/7 mogelijk!
Autohuis Ter Laare B.V.
Lage Brink 26
7317BE
Apeldoorn
Voor vragen of reacties zijn wij te bereiken via:
E: info@autohuisterlaare.nl
T: 055 234 0538
T: +316 15 118 089 (ook WhatsApp)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.550 x 1.820 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 1.194 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 587 - 1.470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





