

SEAT Leon
ST 1.4 EcoTSI Style Connect Carplay*Stoel.vrw*Cruise
€ 10.4952016182.548 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 augustus 2016 |
| APK | 9 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.696 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Seat Leon ST 1.4 EcoTSI Style Connect Carplay*Stoel.vrw*Cruise
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
een sportieve uitstraling en een fijne uitrusting voor dagelijks gebruik. De automaat schakelt soepel en in combinatie met de krachtige en zuinige 1.4 EcoTSI motor voelt de auto prettig aan, zowel in de stad als op langere ritten.
Het interieur is verzorgd uitgevoerd met sportstoelen en een sportstuur, wat de auto net wat meer uitstraling geeft vanbinnen. Dankzij de automatische airco blijft het onderweg aangenaam en via Apple CarPlay en Bluetooth ben je eenvoudig verbonden met je telefoon voor muziek, navigatie en bellen. Het navigatiesysteem helpt je onderweg en de verwarmde voorstoelen zijn vooral tijdens koude dagen erg prettig.
Ook qua gebruiksgemak is deze Leon ST compleet uitgevoerd. De parkeersensoren voor en achter maken inparkeren eenvoudiger en dankzij de trekhaak met afneembare kogel is de auto ook praktisch inzetbaar voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
Goed aantoonbaar onderhouden en rijklaar zonder afleverkosten.
Vivante Cars is 7 dagen per week bereikbaar en beschikbaar voor bezichtiging. Omdat wij niet altijd op locatie aanwezig zijn, vragen wij u vooraf contact op te nemen. Dan plannen we samen een passend moment en zorgen wij dat de auto voor u klaarstaat en we alle tijd voor u hebben.
Vivante Cars
Aesgewei 66
8647SG Sibrandabuorren
+31623282902
info@vivantecars.nl
vivantecars.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.395 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.543 x 1.816 x 14.510 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.197 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 587 - 1.470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 1.020 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |





