

SEAT Leon
2.0 TSI FR DSG 191PK ACC CARPLAY SFEERVER.
€ 15.9902018129.996 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 november 2018 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
U zoekt een betrouwbare auto met uitstekende rijkwaliteiten? Dan is deze Seat Leon een geweldige keuze! De benzinemotor met automatische transmissie levert uitstekende rijprestaties. Al is het buiten nog zo koud, de stoelverwarming maakt alles weer goed! Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-koplampen, warmtewerend glas, elektronische parkeerrem, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het audio-navigatiesysteem, via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. De climatronic 2 zones airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. U bent in deze Seat ook voorzien van lederen sportstuur, buitentemperatuurmeter, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Seat. Deze Seat Leon is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.
Basispakket :
- Geldige APK
- Vloeistof controle
- Poetsbeurt
Het BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
Wij maken ook export documenten / We also make export documents / Wir machen auch export dokumenten
Voor trailer: € 60,- / For Trailer: € 60,- / Fur Trailer: € 60,-
Met 15 dagen verzekering en nummerplaten: € 160,- / With 15 days insurance and export numbers: € 160,- / Mit 15 tagen versicherung und export schilden: € 160,-
Voorkom teleurstelling en bel ons voor vertrek als er geen afspraak is gemaakt. Zo kunnen we ervoor zorgen dat we u de best mogelijke service bieden.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
Omaan Automotive
Antwerpsestraatweg 262
4624 JK Bergen op Zoom
T: 0164-785811
M: 06-10099008
E: info@omaanautomotive.nl
Wielbasis: 2.636 cm
Emissieklasse: Euro 6d
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 5176
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| gewicht | 1.384 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Topsnelheid | 231 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |




