

SEAT Leon
1.8 TSI FR Connect 2016 NAP LED NAVI CRUISE CLIMA
€ 11.9002016190.240 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 november 2016 |
| APK | 25 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.680 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Prachtige Seat Leon 1.8 TSI FR Connect uit 2016.
Auto word standaard afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffencheck en complete check.
Deze auto nodigt u uit om plaats te nemen achter het sportstuur en onmiddellijk de weg op te gaan. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Nooit meer de weg kwijt: daarvoor zorgt het onboard navigatiesysteem met harde schijf. Met automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Seat helemaal compleet.
In de Seat Leon heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. Geen gehannes meer met de handrem en gas geven bij stilstaan op een oplopend stuk weg. De hill hold control zorgt voor een geslaagde hellingproef.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 623 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
Voor vragen, interesse of bezichtiging graag even bellen of berichtje sturen.
6 dagen per week geopend op afspraak!
Maandag t/m Zaterdag
! INRUIL MOGELIJK ! Graag ontvangen wij enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via Whats'App 06-45085827.
* De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Van Dam Automotive
06-45085827
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.820 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 1.227 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.850 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 660 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 - 1.210 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | D |




