

SEAT Leon
1.2 TSI - Panoramadak - Automaat - Apple Carplay
€ 9.9952013168.149 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 mei 2013 |
| APK | 15 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.879 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Seat Leon 1.2 TSI DSG Automaat aangeboden in nette staat. Deze Leon combineert comfort, uitstraling en zuinig rijden in één complete auto. Dankzij de DSG automaat rijdt en schakelt de auto soepel en comfortabel, ideaal voor zowel stadsritten als langere afstanden.
De auto is voorzien van luxe opties zoals een panoramadak, Apple CarPlay, stoelverwarming en parkeersensoren. Zowel van binnen als van buiten verkeert de auto in nette staat en het onderhoud is altijd netjes bijgehouden.
Kortom een complete en goed onderhouden Seat Leon die direct klaar is voor nog vele kilometers rijplezier.
Seat Leon 1.2 TSI - Panoramadak - Automaat - Apple Carplay
Pakket: Sound pakket
Pakket: Safety pakket
Pakket: Winter pakket 2
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Seat Leon 1.2 TSI DSG Automaat | Panorama | CarPlay | Stoelverwarming
Nette en goed onderhouden Seat Leon 1.2 TSI DSG automaat aangeboden. De auto rijdt, remt en schakelt goed en is altijd netjes op tijd onderhouden. Zowel technisch als optisch verkeert de auto in nette staat.
Dankzij de zuinige 1.2 TSI motor in combinatie met de DSG automaat is de auto comfortabel en prettig in gebruik. Daarnaast is de Leon voorzien van veel fijne opties.
Opties en kenmerken:
• 1.2 TSI benzine
• DSG automaat
• 105 pk
• Bouwjaar 2013
• 167.000 km
• Panoramadak
• Apple CarPlay
• Stoelverwarming
• Parkeersensoren
• Airco / climate control
• Elektrische ramen
• Centrale deurvergrendeling
• Lichtmetalen velgen
• APK tot 15-10-2026
Garantiepakketten via Autotrust mogelijk:
• 6 maanden garantie – €575 incl. btw
• 12 maanden garantie – €920 incl. btw
• 24 maanden garantie – €1.795 incl. btw
Inruil mogelijk.
Bezichtiging en proefrit mogelijk op afspraak.
Bij serieuze interesse graag bellen of berichten.
Amstel Autogroup B.V.
Osdorperweg 516 M
1067SX Amsterdam
0620694789
vanamstelautogroup@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.260 x 1.820 x 14.590 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.135 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 380 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Actieradius | 1.041 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |




