
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Leon
FR Business 1.5 TSI eHybrid 204pk DSG Automaat Adaptive cruise control, Achteruitrijcamera, LED matrix koplampen, Navigatie, Stuurwiel verwarmd, Black pack

SEAT Leon
FR Business 1.5 TSI eHybrid 204pk DSG Automaat Adaptive cruise control, Achteruitrijcamera, LED matrix koplampen, Navigatie, Stuurwiel verwarmd, Black pack
€ 40.90020264.999 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 maart 2026 |
| APK | 26 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 39.376 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Huiskes-Kokkeler is met vestigingen in Hengelo, Doetinchem, Almelo en Oldenzaal dé dealer in Volkswagen-, Audi-, SEAT-, CUPRA-, en Škoda personenauto’s en Volkswagen Bedrijfswagens in Oost-Nederland.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging en een eventuele proefrit, wel adviseren wij u vooraf een afspraak in te plannen om er zeker van te zijn dat het voertuig voor u beschikbaar is op het gewenste moment. Of u nu kiest voor particulier of zakelijk kopen, private lease, zakelijke lease, financial lease of financieren: we helpen u graag om de perfecte auto te vinden die bij u past.
Huiskes-Kokkeler besteedt de uiterste zorg aan de juistheid en volledigheid van de gegevens. Hoewel de informatie permanent zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven zijn wijzigingen te allen tijde voorbehouden. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- LED mistlampen
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Safe & Driving Pack (Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Matrix LED verlichting, actieve noodgeval assistent, parkeer assistent) (P30)
- Technology Pack (P28)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 573 kg
Wielbasis: 269 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 26 minuten
Interieurkleur: Kleur bekleding : zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.800 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.557 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.130 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 270 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 132 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,4 l/100km (1 op 250,0) |
| CO2-uitstoot | 29 g/km |
Opties
Huiskes-Kokkeler Hengelo Occasions
Goudstraat 657554 NG Hengelo




































