SEAT Leon

ST 1.8 TSI Dsg INTENS Xcellence FULL.LED | AFN.TREKHAAK | CARPLAY | SEAT SOUND | KEYLESS | ADAPTIEF CRUISE | STOEL.VW

PoweredBy
SEAT Leon
ST 1.8 TSI Dsg INTENS Xcellence FULL.LED | AFN.TREKHAAK | CARPLAY | SEAT SOUND | KEYLESS | ADAPTIEF CRUISE | STOEL.VW
€ 17.7502018118.275 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 22 januari 2018
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Auto Roest bv

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Seat Leon is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Seat Leon

Omschrijving

Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze SEAT Leon ST heeft 118275 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Het stijlvolle lederen interieur geeft deze SEAT Leon ST net dat beetje extra. In de guurste maanden is de meegeleverde stoelverwarming een absolute weldaad! Verder is de SEAT uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

De radio harder of zachter zetten of iemand uit uw contactenlijst bellen. Dankzij de spraakbediening doet u dit allemaal met uw stem. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het full map navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Geen gedoe met snoertjes! De draadloze telefoonlader zorgt onderweg weer voor een volle smartphone-accu. De uitrusting van deze auto is met schakelpaddles aan het stuur, DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control en keyless entry behoorlijk compleet.

Zoals u mag verwachten van deze SEAT Leon ST is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Chroom delen exterieur
  • Elektronisch sper differentieel
  • koplampreiniging
  • Zonnescherm zijruiten

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map
  • Audio-installatie

Interieur

  • Rokersvrije auto
  • Voorstoelen verwarmd
  • Zwarte hemelbekleding
  • Bagage-afdekhoes
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk

Overige

  • Extra getint glas achter
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Upgrade Leather (Voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar)
  • Upgrade Sound (Audio-installatie)
  • Upgrade Winter (Voorstoelen verwarmd, koplampreiniging, Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar)
  • Bluetooth
  • Draadloze telefoonlader
  • LED mistlampen
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
  • schakelpaddles

Meer informatie

Modelreeks: jun. 2017 - aug. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Zwart
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Kenteken: 085115
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl

Bedrijfsinformatie

Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!

Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.

*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*

Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 7 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.798 cc
Max. vermogen 132 kW (180 pk)
Max. koppel 250 Nm
gewicht 1.272 kg
Inhoud brandstoftank 50 l
Topsnelheid 224 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 7,7 s
Actieradius 862 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,8 l/100km (1 op 17,2)
EnergielabelD

Opties

Auto Roest bv

Parallelweg 1
4209 AA Schelluinen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Auto Roest bv

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Seat Leon is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Seat Leon