

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 maart 2016 |
| APK | 10 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.003 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 375 - € 390 |
Omschrijving
Seat Leon ST 1.6 TDI Style
- Kenteken: J-557-XB
- Merk: Seat
- Model: Leon ST
- APK tot: 10-11-2026
- Tellerstand: 190610 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Kleurnaam: Grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Interieurnaam: Grijs
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CXX
- Vermogen: 81 kW / 110pk
- Ledig gewicht: 1205 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 182 cm
- Hoogte: 1451 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 375 - 390 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Unikleur/pastel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Laat u niets wijsmaken, deze Seat Leon ST biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze auto uit 2016 heeft 190610 kilometer gelopen. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Een andere zender kiezen. Het geluid harder of zachter zetten. Met de audiobediening op het stuurwiel bedient u de radio veilig met uw handen aan het stuur. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En deze auto heeft ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
In de Seat Leon ST heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Nooit meer gedoe met de hellingproef. Deze auto heeft hill hold control, een automatische handremfunctie voor steile wegen.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Even bellen voor een afspraak en deze Seat staat voor u klaar!
BOVAG Garantie – 12 maanden (meest uitgebreide optie)
Bij aankoop van een gebruikte auto met BOVAG Garantie ontvangt u:
- 12 maanden duidelijke en uitgebreide garantie
- Vrijwel alle gebreken gedekt (conform BOVAG-voorwaarden)
- Geen kilometer- en leeftijdsbeperking
- Geen discussie over wat u redelijkerwijs mag verwachten
- Hulp via het BOVAG-hulploket bij garantieclaims
- Mogelijkheid tot Geschillencommissie
- Nakomingsgarantie van BOVAG
- In noodsituaties herstel mogelijk bij een andere garage (bijv. in het buitenland)
BOVAG Garantie is de “geen-gedoe-garantie”.
OVERIG
Inruil mogelijk
Nieuwe APK bij levering (indien afgesproken)
Meer informatie: 033-204 88 88 | 06 - 50 50 25 77
Openingstijden:
Ma - vr: 09.00 - 18.00 uur
Za: 10.00 -17.00 uur.
Zo: 13:00 - 15:00
Auto 66 B.V. - Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
www.auto-66.nl
EXTRA DIENSTEN
Autoverhuur 66 - huurauto's vanaf € 25,- per dag
Auto verkopen? Ga naar SNELJEAUTOKWIJT.NL


Test: Seat Leon ST Cupra 290 (2016)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 81 kW (110 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.535 x 1.820 x 14.510 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.205 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 587 - 1.470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.219 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Auto 66
Argonweg 63812 RB Amersfoort


























