We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Alle technologie in de SEAT Ibiza is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2023 heeft 87265 kilometer op de teller staan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De sportstoelen zorgen voor een strak uiterlijk én een uitstekende zitsteun. Bij de uitrusting van deze SEAT horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Deze SEAT Ibiza is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Uw ogen horen op de weg, toch? Daarom is deze auto voorzien van audiobediening op het stuur. Gemakkelijk én veilig! Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. Ook regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Het Lane-keeping systeem zorgt dat u mooi binnen de lijntjes blijft. Ongemerkt buiten de rijstrook komen is er niet meer bij. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Conform de wet consumentenbescherming (artikel 6:193 e.v. BVV) is de advertentieprijs van onze occasions inclusief alle onvermijdbare kosten. Onder onvermijdbare kosten vallen tenaamstellingskosten, voldoende brandstof en een geldige APK keuring. Wilt u meer service? Dan kunt u bij ons kiezen uit diverse servicepakketten inclusief onderhoud, apk, volledige poetsbeurt en Autotrust Garantie. Kijk op onze website voor de mogelijkheden: https://www.autodijk.nl/servicepakketten/
Auto Dijk Dokkum, al ruim 75 jaar uw eerlijke en betrouwbare partner in mobiliteit. 'Doe een deal bij Dijk, dan doe je een Dijk van een deal' Kijk voor een uitgebreide fotoreportage (grote foto's) op www.AUTODIJK.nl of neem telefonisch contact op, wij zijn bereikbaar op 0519-292941.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur
Aluminium interieur afwerking
Binnenspiegel automatisch dimmend
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
Autonomous Emergency Braking
Overige
Apple CarPlay™, Android Auto™ (PML)
Full LED verlichting (PXX)
Rijstrooksensor met correctie
Velgen 'Dynamic', 17 inch lichtmetaal (V22)
Bluetooth
buitenspiegels in andere kleur
Extra getint glas achter
hemelbekleding donker
multimedia scherm standaard
zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2021 - feb. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Pakket Comfortline (€ 749): - Nieuwe APK - Kleine onderhoudsbeurt - Professionele poetsbeurt - 6 maanden of 15.000km Autotrust Instap garantie - Mogelijk tot 12 jaar oud of 200.000km
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; Nieuwe APK
Pakket Highline (€ 999): - Nieuwe APK - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema - Professionele poetsbeurt - 12 maanden of 30.000km Autotrust Instap garantie - Mogelijk tot 10 jaar oud of 180.000km
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; Nieuwe APK
Financiering of verzekering nodig? Auto Dijk Dokkum regelt het voor u. Vraag een van onze verkopers voor meer informatie. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en typeaanduiding voorbehouden.