
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Ibiza
ST 1.0 EcoTSI Style Connect 96PK Airco Cruise LMV 2E-Eigenaar NL-Auto
€ 5.9502016199.584 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 maart 2016 |
| APK | 6 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.265 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Zeer nette goed rijdende SEAT Ibiza ST 1.0 EcoTSI Style Connect 96PK Airco Cruise LMV 2E-Eigenaar NL-Auto
Boekjes plus 2 sleutels
APK 06-01-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Van uw nieuwe auto verlangt u rijplezier, maar ook optimaal comfort en veiligheid. Daarom is de SEAT Ibiza ST de auto die u zoekt. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 15 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Audiosysteem en navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Inparkeren zonder angst voor schade. De parkeersensoren helpen u om moeiteloos in de kleinste parkeervakken te manoeuvreren. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch.
Wilt u met deze SEAT Ibiza ST een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 2 eigenaar !!!
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- NAP nationale auto pas aanwezig
- Nationale auto pas aanwezig
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: jun. 2015 - jan. 2016
Modelcode: 6J8
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
Bedrijfsinformatie
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.240 x 1.690 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.164 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Hoogsteen en Postma Handel
Rooilijn 229231 DZ Surhuisterveen




























