

SEAT Ibiza
1.4-16V Sport | Nieuw binnen | Airco | Cruise | NAP
€ 6952004307.597 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2004 |
| APK | 3 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze auto word op dit moment voor u gereinigd.
Omdat wij deze occasion u niet willen onthouden adverteren wij de auto alvast met een beperkt aantal foto’s.
De uitgebreide fotoreportage en meer informatie volgt nog!
Aangeboden, SEAT Ibiza 1.4-16v Sport!
Het betreft een Nederlandse auto met boekjes en 2 sleutels.
De auto is goed uitgerust met airco, cruise control en xenon koplampen.
Deze auto is niet door ons gecontroleerd en wordt verkocht op basis van zo mee.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Parmentierstraat 2 in het mooie Hoogeveen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31528700700.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0528 700 700.
Tot snel!
Modelreeks: apr. 2002 - jan. 2007
Modelcode: 6J5, 6L1
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 539 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 9
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Fabrikant: Van Leeuwen Autos Hoogeveen Parmentierstraat 2A 7903TP HOOGEVEEN, NL 0528-700700 http://www.vanleeuwenautogroep.nl danny@vanleeuwenautomotive.nl
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0528-700700
E-mail: hoogeveen@vanleeuwenautogroep.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0528-700700).
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 126 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.950 x 1.700 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.004 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.543 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 267 - 960 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 671 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |




