

SEAT Ibiza
SC 1.2 Club * Airco * 100 Onderhouden * 2e Eigenaar *
€ 2.4452011208.598 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2011 |
| APK | 19 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 10.733 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Seat Ibiza SC 1.2 Club – Nette en goed onderhouden auto
Te koop aangeboden: een nette en betrouwbare SEAT Ibiza SC 1.2 Club. De auto is ideaal als zuinige stadsauto of fijne dagelijkse auto.
De auto is altijd compleet onderhouden en onderhoudsgeschiedenis is aanwezig. Recent heeft de auto nog een onderhoudsbeurt gehad. onder andere is de aircocompressor & Condensator is vervangen, de multiriem is vernieuwd en de airco een servicebeurt heeft gekregen. Daarnaast wordt de auto geleverd met een nieuwe APK.
Onderhouden geschiedenis:
02-11-2011 / 16000km
19-09-2012 / 29897km
14-06-2013 / 45460km
03-12-2013 / 63418km
20-01-2015 / 100316km
05-02-2016 / 119672km
16-12-2016 / 135585km
01-09-2018 / 148647km
23-10-2020 / 160379km
03-06-2023 / 177445km
09-02-2026 / 205570km
Onderhouden boekje & Kaart is aanwezig!
Highlights
* Compleet onderhouden
* Onderhoudshistorie aanwezig
* Recent onderhoud uitgevoerd
* Nieuwe aircocompressor
* Multiriem vervangen
* Airco service gehad
* Nieuwe APK bij aflevering
* Zuinig en betrouwbaar
* Bluetooth verbinding
dit betreft een consignatieauto en de auto is geen eigendom van Rijk Autos. De verkoop is volledig privé tot privé. Rijk Auto's stelt uitsluitend het advertentieplatform beschikbaar en is geen verkopende partij.
Al onze auto’s worden geadverteerd met de meeneemprijs, dit is inclusief rijklaarmaakkosten! Rijkautos.nl bezit het BOVAG keurmerk. Daardoor bent u bij ons verzekerd van een degelijke service en betrouwbaarheid. Vanwege de snel oplopende prijzen en het beperkte aanbod occasions, hanteren wij nog geen prijsstijgingen, maar wel vaste prijzen. Wij adviseren wij onze klanten altijd een aanvullend garantiepakket, deze zijn er in 2 soorten. Het alleen bij zeer uitzonderlijke auto's mogelijk zonder garantiepakket aan te kopen. Tevens kunt u bij ons ook terecht voor inruil, financiering en verzekering mogelijkheden. Kortom bent u opzoek naar een betrouwbare occasion? Breng dan een bezoek aan Rijk Auto’s en laat u verrassen door onze occasions! Adres: DIAZWEG 1, 4462 HG Goes TEL: 0113-785101. Openingstijden: Ma, Di, Do, Vr 10:00 – 17:30 uur, woensdag op afspraak, zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur. Zondags gesloten.
Om teleurstelling te voorkomen, adviseren wij u voordat u langskomt telefonisch contact op te nemen. Rijk Auto’s koopt dealer en inruilauto’s in via kritisch geselecteerde inkoopkanalen. Inruil is altijd welkom. Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R14
Laadvermogen: 551 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 108 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.030 x 1.690 x 1.430 mm |
| gewicht | 949 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |





