

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2012 |
| APK | 2 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 18.889 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Sportieve Seat Ibiza 1.2 TSI Sport automaat. 2e eigenaar met NAP, goede banden, airco, elektrische ramen en getint glas!
Seat Ibiza 1.2 TSI Sport Automaat | NAP | 2e eigenaar
- Kenteken: 10-THV-1
- Merk: Seat
- Model: Ibiza
- APK tot: 02-02-2027
- Tellerstand: 164504 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2012
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1197 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: CBZ
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1015 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.3 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Onderhoudshistorie aanwezig: Nee
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Comfort
- Boordcomputer
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- ESP en ASR
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Seat Ibiza 1.2 TSI Sport – Automaat | NAP | Goed onderhouden
Te koop aangeboden: een sportieve en comfortabele Seat Ibiza 1.2 TSI Sport met automatische transmissie. Deze Ibiza rijdt soepel, is zuinig en ideaal voor zowel stad als snelweg.
De auto is afkomstig van de 2e eigenaar en beschikt over een logische kilometerstand (NAP). Zowel technisch als optisch in goede staat.
Het is een nette en comfortabele auto, deze Seat Ibiza, hij heeft 164504 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Seat wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig via het stuurwiel. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. En deze auto heeft ook buitentemperatuurmeter, met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Uitvoering & opties:
- Automatische transmissie
- 1.2 TSI benzinemotor
- Sportuitvoering
- Getint glas achter
- Automatische airconditioning
- Elektrische ramen
- Elektrisch verstelbare spiegels
- Car caddy / houder voor telefoon
- Goede banden
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELIJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar
- In hoogte verstelbaar stuur
- Mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/60 R15
Laadvermogen: 551 kg
Wielbasis: 247 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
INRUIL,APK,UITLIJNEN & ONDERHOUD MOGELİJK !!!
Bel voor meer info:
Verkoop Auto's : 0625370431 - 0611882001
Uitlijnen en Banden Service: 0631259646
Openings tijden.
M t/m V 09:00 18:00
Zaterdag: 10:00 18:00
Zondag op afspraak!!!
WhatsApp en SMS 7/24
Euromax Auto's
Boomstraat 117A
5038GP Tilburg
+31 6 25370431 - +31 6 11882001
info@euromaxautos.nl
www.euromaxautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Seat Ibiza SC 1.4 TSI Cupra Bocanegra - Op de rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.030 x 1.690 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.566 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Actieradius | 849 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Euromax Auto's
Boomstraat 1175038 GP Tilburg































