

SEAT Ibiza
ST 1.0 EcoTSI Style Connect APK 02-2027 Airco NAP
€ 3.5002016249.646 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 november 2016 |
| APK | 19 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.140 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Alleen geopend op afspraak.
Maak een afspraak via 06-30828626 of stuur een berichtje.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.236 x 1.693 x 1.445 mm |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.630 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.164 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 1.046 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | B |




