SEAT Ibiza

1.0 EcoTSI 115pk FR Business Connect AUTOMAAT | Achteruitrijcamera | Apple Carplay / Android Auto | Stoelverwarming | Adaptieve cruise control |

PoweredBy
SEAT Ibiza
1.0 EcoTSI 115pk FR Business Connect AUTOMAAT | Achteruitrijcamera | Apple Carplay / Android Auto | Stoelverwarming | Adaptieve cruise control |
€ 26.900202510.118 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 27 mei 2025
APK 27 mei 2029
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 140 - € 154

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Seat Ibiza is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Seat Ibiza

Omschrijving

Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze SEAT Ibiza staat voor u klaar! De aandrijving van deze SEAT wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Stoelverwarming maakt het leven in deze auto aangenaam op koude en winterse dagen. Bij de rijke uitrusting horen ook 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. Na een lange werkdag in de file: daar zit niemand op te wachten. Gelukkig helpt de file assistent een handje. Het radarsysteem meet de ruimte tot de voorligger en bewaakt de juiste afstand. Stilstaan? Dan remt en stopt de auto vanzelf. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audio-installatiesysteem. Daarbij kun je het ook bedienen met de knoppen op het stuur. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! Extra opties op deze auto zijn: automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en boordcomputer.

De automatische veiligheidssystemen in deze SEAT fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze SEAT. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Ook helpen het hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.

Wil je meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Aanvullende opties en accessoires

  • Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
  • kunstlederen interieurdelen
  • voorstoelen verwarmd
  • aluminium interieur afwerking
  • Audio-installatie
  • automatische snelheids begrenzing
  • Autonomous Emergency Braking
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • buitenspiegels in andere kleur
  • diffusor
  • draadloze telefoonlader
  • Extra getint glas
  • file assistent
  • glans exterieur delen
  • hemelbekleding donker
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel groot

Meer informatie

Algemene informatie

Modelreeks: 2021 - 2025

Asconfiguratie

Aandrijving: Voorwielaandrijving

Maten

Wielbasis: 256 cm

Interieur

Interieurkleur: Zwart

Milieu

Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Garantie

Fabrieksgarantie tot: 20-05-2027

Beschikbare afleverpakketten:

  • Wegrijpakket (inbegrepen):
  • Afleverpakket A - zonder onderhoudsbeurt (€ 395 meerprijs):
    -Vloeistof controle
    -25 liter brandstof

Identificatie

Referentienummer: 606682
Kenteken: 606682
Productienummer: 606682

Productveiligheid

EU verantwoordelijke: Pon's Automobielhandel BV Zuiderinslag 2 3833 BP Leusden, NL 088-0330106 www.seat.nl info@seat.nl

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieHatchback (5 deuren)
KleurZwart (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 7 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 999 cc
Max. vermogen 85 kW (116 pk)
Max. koppel 200 Nm
Massa 1.078 kg
Aanhangermassa geremd 1.100 kg
Aanhangermassa ongeremd 580 kg
Inhoud brandstoftank 40 l
Topsnelheid 198 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,1 s
Actieradius 727 km
Brandstofverbruik gecombineerd 5,5 l/100km (1 op 18,2)
CO2-uitstoot 126 g/km

Opties

Van den Brug Heerenveen

Zilverweg 5
8445 PE Heerenveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Van den Brug Heerenveen

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Seat Ibiza is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Seat Ibiza

    Meer Seat Ibiza

    Naar model pagina