
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Cordoba
1.4-16V Trendstyle airco cruise control
€ 1.9902007147.163 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2007 |
| APK | 15 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.745 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2009
Modelcode: 6L2
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 544 kg
Wielbasis: 246 cm
Interieur
Interieurkleur: Stof grijs
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Beschikbare afleverpakketten:
- Pakket 1 (inbegrepen): Tenaamstelling / Geldige APK / Meeneemprijs
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie - Pakket 3 (€ 795 meerprijs): Tenaamstelling / Nieuwe APK / Reinigen exterieur en interieur / Onderhoudsbeurt conform schema fabrikant / 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Pakket 1"): BOVAG garantie (12 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.698 x 1.441 mm |
| gewicht | 1.050 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.594 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 485 - 1.140 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Actieradius | 692 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Steenbergen
Van Rietlaan 133461 HW Linschoten
















