

SEAT Altea XL
1.4 TSI Style Airco Cruise Navi Pdc Achter Trekhaak APK April 2027
€ 2.7502010254.284 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 mei 2010 |
| APK | 7 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.456 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze SEAT Altea XL komt uit 2010, werd geleverd van 01-04-2009 tot 31-07-2012 en kostte toen € 24.456,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2010 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 92 kW (125 PK) en een cilinderinhoud van 1390 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 194 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 10,5 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,5 liter per 100 km en hij weegt 1378 kg. De APK is geldig tot 07-04-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233,17 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Wij zijn een autobedrijf dat 10 jaar bestaat en al een grote klantenkring heeft opgebouwd. Gespecialiseerd in kleinere en zuinige auto's voor de normale beurs. De voorraad is altijd rond de 100 auto's en wij hebben ze in alle kleuren, 3- of 5-drs. Uiteraard hebben wij ook gezinswagens, MPV's en SUV's staan. Kijkt u even op uw gemak op onze site www.autohuisjacobs.nl. De koffie staat klaar dus u kunt ook gerust langskomen. Wij leveren alle auto's met APK en een proefrit is mogelijk. Inruil van auto, brommobiel, motor, scooter of boot is uiteraard mogelijk. Bel altijd even van te voren of de auto er nog is.Onze locatie in Sint Philipsland is alleen op afspraak open .Mvg Autohuis Jacobs
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 92 kW (125 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.467 x 1.768 x 1.581 mm |
| gewicht | 1.378 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.023 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 1.604 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Actieradius | 859 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | B |





