We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Een goede historie bij een oldtimer is natuurlijk belangrijk en we proberen ook altijd de historie compleet te krijgen bij onze auto’s maar toen we dit Saabje 96 tegen kwamen kregen we 3 dikke mappen in onze handen gedrukt!
De historie maakt toch de auto in dit geval, tuurlijk is het op zich al bijzonder een origineel Nederlands geleverd Saab 96 V4 uit 1976 maar met dit verhaal maakt de auto écht uniek! In 1976 kocht meneer Koster deze 96 bij autobedrijf Vos en Meekes in Lichtenvoorde. Meneer was toen al 75 jaar oud en zat al in een verzorgingstehuis. Maar om ritjes te maken met zijn echtgenote kocht hij deze auto. Elk ritje, elk tankbeurtje, elke autovakantie, nou ja elk gereden meter is nauwkeurig bijgehouden in een boekje. Meneer in 1992 overleden en daarna is de auto op naam gekomen van zijn zoon die de auto tot dit jaar in zijn bezit had.
De auto is in al die 50 geweldig goed bewaard gebleven en is echt perfect bijgehouden. De auto is puntgaaf en er is nooit aan gelast of gerommeld. Voor het grootste deel nog in de eerste lak, op de voorschermen na die zijn al eens op nieuw gespoten, ook dat staat netjes genoteerd in de papieren. Aantoonbaar heeft de auto slechts 110.000 kilometer maar dat is ook te voelen en te merken aan de auto want hij rijdt bijzonder strak voor een Saab 96!
Zeer mooie en goede Saab met een unieke historie! We hopen dat hij naar een echte liefhebber gaat die auto maar vooral de historie kan waarderen.
Voor meer informatie: 06-46037389 (ook Whatsapp) of 0561-610090