
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Rolls-Royce Phantom
Series II | Starlight, Bespoke Audio, Massage, Entertainment
€ 795.0002026586 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Modelreeks: okt. 2017 - 2026
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 355 cm
Interieurkleur: Oranje
Fabrikant: Thijs Timmermans Waardenburg B.V. Filipsweistraat 9 4181CH WAARDENBURG, NL 0613606006 http://www.thijstimmermans.com d.plomp@thijstimmermans.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 12 |
| Cilinderinhoud | 6.749 cc |
| Max. vermogen | 421 kW (573 pk) |
| Max. koppel | 900 Nm |
| gewicht | 2.560 kg |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 21,3 l/100km (1 op 4,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,9 l/100km (1 op 7,2) |
| CO2-uitstoot | 318 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Thijs Timmermans Waardenburg B.V.
Filipsweistraat 94181 CH Waardenburg










































